Kreşte Eğitim
Resim Galerisi
Kadromuz
Sağlık
Faaliyetlerimiz
Kanguruda Bir Gün
Amacımız
Beslenme

Hakkımızda

-Çoğunuza mükemmel bir eğitim ortamı sağlanmasını arzu ediyorsanız, 900 m kapalı, 550 m açık, yeşil çim alan üzerinde meyve ağaçları arasında kurulu müstakil, özel sinema salonu açık hava spor sahası, kapalı jimnastik salonu, hayvanat bahçesi, sera ve kaliteli eğitimimizle bizleri görmelisiniz.
-Kanguru Kreş ve Gündüz Bakımevi çocukları yarını daha çok neşeli daha çok sevgi ve umutla kucaklarlar.
-Eğitime önem verenlerin sorgulayan ve zor beğenenlerin tercihi kanguru kreş ve gündüz bakımevi
- Okul öncesi çağdaki çocuğun Psiko-motor, Zihinsel, Duygusal ve Sosyal alanda mükemmel gelişebilmesi için en uygun eğitim programları oluşturmak ve uygulamak.
- 12. ayını bitiren bebek erken çocukluk dönemine girmiştir. Ev ortamının kendisine yetmediğini gösteren davranışlarda bulunur. Evde sıkıldığını belirtir, yemeğini yemekte huysuzlaşır. Çuğunuzun artık bir kanguru ortamına girmesi , yeni arkadaşlar kazandıracak, yeni oyunlar tanıtacak, yeni yüzler yeni seslerle zenginlikler katacaktır.
- Okul Öncesi Eğitimi verilmeyen çocukta sosyalleşme geri kalmaya başlayacaktır. Biz çocuğun Kanguruya verilme yaşı için herhangi bir sınır olmaksızın gelişim süresinde Kanguru eğitiminin çok yönlü yaralar sağladığına dikkat çekiyoruz.

KALİTE VE KONFOR
Eğitim uzmanları, psikologlar, tasarımcılar deneyimleri doğrultusunda ;girişten uyku salonuna yemekhaneden oyun ve eğitim salonlarından ,bahçeye kadar tüm mekanlarda renk, mobilya, alzeme oyuncaklar objeler titizlikle seçilmiştir. Çocuklar için tiyatro ve sinema salonu, jimnastik salonu ve oyun odaları, tüm aktivitelerini eksiksiz yerine getirilmesi amacı ile hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmadan oluşturulmuştur.
Kanguru Kreş, diyetisyen kontrolünde ve gözetiminde oluşturduğu dengeli beslenme listeleri ile hijyen yemekhanesinde yemeklerini sunacaktır.
Sevgi yarınlara haydi Kanguru’yla.

ÖZEL KANGURU KREŞ Yeni Kayseri Cad: No.85 NEVŞEHİR
TEL :+90 384 2143550-51
GSM :0532 7666100
FAX :